Úprava životopisu a motivačného listu

Túžite vylepšiť svoj životopis alebo naštylizovať motivačný list, ktorý vás vystihuje? Potrebujete poradiť so vzhľadom životopisu, jeho obsahom alebo gramatickou stránkou? Pomôžeme vám, aby ste zabodovali.

Hľadáte online pomoc so životopisom alebo motivačným listom?

  • Hľadáte novú prácu?
  • Premýšľate nad zmenou pracovnej pozície?
  • Chcete si nechať skontrolovať životopis?
  • Potrebujete pripraviť motivačný list alebo krátky popis “O mne”?  

 

Ak ste aspoň na jednu z týchto otázok odpovedali kladne, obráťte sa na nás. Niekedy totiž viete, čo chcete povedať, ale neviete, ako to správne naformulovať. Napíšeme to za vás!

Upravíme vaše podklady po všetkých stránkach

#1 Obsahová úprava

Pozrieme sa informácie, ktoré sú v životopise alebo motivačnom liste uvedené a posúdime ich z hľadiska pozície, na ktorú sa hlásite. Upozorníme vás na možné logické chyby a navrhneme vhodné rozloženie faktov. Ak ste absolvent alebo nemáte dostatočnú prax, nevadí. Do životopisu a motivačného listu vytiahneme všetky pozitívne skúsenosti a osobnostné charakteristiky, ktoré s pracovnou pozíciou súvisia. 

#2 Jazyková a štylistická korektúra

Prirodzenou súčasťou našich služieb sú aj jazyková a štylistická korektúra. Pozrieme sa na vaše podklady z gramatického hľadiska, upravíme slovosled a štylistiku. Urobíme všetko preto, aby boli texty dobre čitateľné a zneli prirodzene. 

Čítajte aj: Ako gramatické chyby ovplyvnia pohľad na váš životopis? 

#3 Grafická úprava

Vaše podklady vám v prípade potreby upravíme aj po grafickej stránke. Oku nášho profesionálneho grafika neujde jediný detail. Oslovíte zamestnávateľa aj vizuálnou stránkou a odlíšite sa od ostatných kandidátov

Ako prebieha úprava životopisu?

#1 Napíšte nám alebo zavolajte

Dajte nám vedieť, ako vám môžeme pomôcť. Napíšte nám cez kontaktný formulár, na e-mailovú adresu asistent@textynakluc.sk alebo nás kontaktujte telefonicky na 0903 674 453. Priamo do správy môžete priložiť svoj životopis, motivačný list a link na pracovnú pozíciu, o ktorú sa uchádzate. Dohodneme si vami vyhovujúci termín online rozhovoru cez FaceTime, Whatsapp, Skype, Google Meet alebo Zoom.  

#2 Spravíme spolu online rozhovor

V dohodnutý čas sa s vami spojíme a preberieme vaše podklady z hľadiska pozície, o ktorú sa uchádzate. Vyzdvihneme vaše vzdelanie, skúsenosti a úspechy, ktoré s pozíciou súvisia. Spoločne vylepšíme váš životopis alebo vám pomôžeme s formuláciou motivačného listu. Rozhovor trvá približne 30 minút a môžete ho uskutočniť odkiaľkoľvek. Profesionálny životopis alebo motivačný list môžete mať k dispozícii ihneď po rozhovore. Ak sú potrebné jazykové alebo grafické úpravy, podklady si necháme na ďalšie spracovanie. 

#3 Pošleme vám finálny výstup

Upravený životopis alebo motivačný list vám pošleme jazykovo, štylisticky a graficky upravený. Teda v podobe, v akej ho môžete poslať potenciálnemu zamestnávateľovi.

 

KONTAKTUJTE NÁS

Kto vám poradí?

Mgr. Zuzana Kopecká, denná doktorandka v Ústave svetovej literatúry SAV v Bratislave

Mgr. Patrícia Szviteková, vedúca predmetovej komisie slovenského jazyka a literatúry a humanitných predmetov

Dve šikovné absolventky odboru učiteľstvo slovenského jazyka a literatúry na Pedagogickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave. Z doučovania slovenčiny robia atraktívnu a zážitkovú činnosť. Nadväzujú pritom na modely vzdelávania vyspelých európskych krajín. „Pani slovenčinárky“ kladú dôraz na individuálne potreby a rozvoj schopnosti porozumieť namiesto mechanického osvojovania nových poznatkov. Obe garantky našej Online jazykovej poradne sú zakladateľkami alternatívneho kreatívneho priestoru – vzdelávacieho centra Educat.sk.

Mgr. Miroslava Ryšková, zakladateľka instagramového profilu @viete_po_slovensky

 

Absolventka odboru slovenský jazyk a literatúra na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave. Aktívna copywriterka a PR manažérka, autorka praktických brožúr o spisovnej slovenčine a jazykového pexesa, e-bookov zo série Získajte vo svojom podnikaní náskok. Stojí za edukáciou širokej verejnosti o spisovnej slovenčine na sociálnych sieťach.

Spokojní zákazníci o nás povedali

“Počas mojej bohatej kariéry som prešiel niekoľkými odvetviami a pri poslednom uchádzaní sa o manažérsku pozíciu som využil služby spoločnosti Texty na kľúč, ktorá mi pomohla s úpravou životopisu tak, aby bol obsahovo a gramaticky správny. Aj vďaka tejto službe bol pre môjho už súčasného zamestnávateľa (jedna z top IT firiem na Slovensku) priebeh mojej kariéry zrozumiteľnejší. Texty na kľúč odviedli perfektnú profesionálnu prácu, môžem všetkým len a len odporučiť.”

Jozef Jalovecký 

Zaujmite profesionálne pripravenými podkladmi

Životopis a motivačný list sú vašou vizitkou. Reprezentujú vás ako osobu a vytvárajú prvý dojem, ktorým zapôsobíte na potenciálneho zamestnávateľa. Profesionálne pripravené podklady zvyšujú pravdepodobnosť, že vás zamestnávateľ zavolá na osobný pohovor. Veď prečo by si mal vybrať spomedzi uchádzačov práve vás? Takže, zaujmite profesionálne pripravenými podkladmi a zvýšte šancu na získanie svojho vysnívaného zamestnania. Veľmi rady vám pritom pomôžeme 🙂

 

OBJEDNAJTE SI SLUŽBU ONLINE
Pripravíme vám atraktívny obsah, ktorým poviete všetko podstatné.
Napíšte nám