O nás

Kto sme

Vnímame, že mnohí podnikatelia horlivo tvoria obsah na sociálne siete, no neuvedomujú si, že ide len o jeden z komunikačných kanálov spoločnosti. Máme dar písať a využívame ho v prospech našich klientov, aby sme vytvárali obsah, vďaka ktorému svoje produkty a služby dokážu predať.

Misia a vízia

Našou víziou je, aby správne slová dokázali zviditeľniť váš potenciál. Vďaka dôsledne vypracovanej PR stratégii a príprave kvalitného obsahu sa dokážete priblížiť k svojmu zákazníkovi. Pretože správne volené slová majú veľkú moc a dokážu podporiť potenciál vašej spoločnosti.

Čo o nás hovoria naši klienti

S pani Ryškovou spolupracujeme od začiatku roku 2016. V prvej etape nám pomáhala pri tvorbe textov a popisov na náš web. Svojím štýlom a jazykom presne vystihla podstatu toho, čo sme chceli vykomunikovať. Jej profesionálny a ústretový prístup, skúsenosti nás presvedčili spoluprácu rozšíriť. V súčasnosti nám pomáha pri tvorbe komunikačného plánu, príprave a distribúcií tlačových správ, príprave mesačného newsletteru. Teší nás, že  ju máme v našom tíme 🙂

Karol Kováč Inštitút stresu


Spolupráca so spoločnosťou Media Support bola vždy radosťou. Je úžasné spolupracovať s niekým, kto má nielen ľahké pero, ale zároveň je dôsledný v dodržiavaní termínov. Konateľka Mirka Ryšková je veľmi proaktívna, zvedavá a aj to prispieva k tomu, že jej texty sú pestré a zaujímavé.

Kristína Havasová Kharisma


Poznáte ten pocit, skúsenosť ? Prídete do krásnej reštaurácie… Je nádherne zariadená, všade čisto, prijemná hudba, čašník je v „cukuletu“ pri vás. Vy si objednáte z krásneho jedálneho lístka a za krátku chvíľku máte na stole umelecké dielo: ochutnáte a zistíte, že sa niekde stala chyba – je to celé bez chuti, len to pekne vyzerá, možno to má i fantastickú vôňu…ale je to príliš kyslé, alebo príliš slané, alebo také nijaké – jednoducho niekde sa stala chyba. Niečo podobné sa občas stane pri čítaní časopisu: je krásne vytlačený, na drahom papieri, úchvatná grafika, fotografie od profesionálov a potom sa začítate do textu. Po chvíli vám niečo začne niečo prekážať – zle rozdelené slovo, chýbajúci dĺžeň, mäkčeň a aj tie vety sa akosi zle čítajú. …Nedokážete sa sústrediť a krásny časopis odhodíte čo najďalej od seba. Aby sa takéto veci nestávali, potrebujete kvalitného kuchára v reštaurácii  a vo vydavateľstve – textového korektora ! Som vydavateľom už zopár rokov a bez týchto profesionálov by som jednoducho nemohol nič vydať. Ďakujem !  Ďakujem vám  za to, že nám naše texty skontrolujete a opravíte – na 100 %. A ja viem, že žiaden čitateľ nás po chvíli sklamane neodhodí. Aj vďaka vám !

Viktor Cicko In Drive magazín Slovak Lines

Pripravíme vám atraktívny obsah, ktorým poviete všetko podstatné.
Napíšte nám